Konkursowe egzaminy do Policealnego Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie odbędą się w dn. 13 - 15 lipca 2017 r.
13 lipca 2017 r. przed rozpoczęciem egzaminów o godz. 8.30 odbędzie się spotkanie Kierownika Działu Nauczania dr Zbigniewa Marka Hass z kandydatami do Studium Aktorskiego na Scenie u Sewruka /sala nr 15/
ETAP PIERWSZY 13.07.2017 /czwartek/
Przewodniczący Komisji Rekrutacyjno-Kwalifikacyjnej – dr hab. Janusz Kijowski
godz. 9.00 /sala nr. 17/ I Zespół kwalifikacyjny o specjalizacji:
dykcja i technika wymowy, predyspozycje foniatryczne
skład zespołu: Elżbieta Grad, Lucyna Idźkowska-Nieciecka, Ewa Pałuska
godz. 9.00 - /sala nr. 15/ II Zespół kwalifikacyjny o specjalizacji:
badanie słuchu, poczucia rytmu, śpiew
skład zespołu: Ewa Alchimowicz-Wójcik, Małgorzata Wawruk, Agnieszka CastellanosPawlak, Bożena Czaplińska, Wiesława Szymańska, Katarzyna Szkatuła– akompaniament
godz. 11.00 /sala nr. 5/ III Zespół kwalifikacyjny o specjalizacji:
rytmika, ruch sceniczny, sprawność fizyczna
skład zespołu: Grzegorz Gromek, Jerzy Lipnicki, Marcin Tyrlik, Beata Lewalska, Katarzyna Szkatuła –akompaniament
Ogłoszenie listy kandydatów, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu egzaminów konkursowych.
ETAP DRUGI 14.07.2017 /piątek/
Przewodniczący Komisji Rekrutacyjno-Kwalifikacyjnej – dr hab. Janusz Kijowski
godz.8.30 - /sala nr 17/ Zespół kwalifikacyjny o specjalizacji:
wiedza o teatrze, kulturze, literaturze i sztuce oraz wypełnienie ankiety kandydata
skład zespołu: Zbigniew Marek Hass, Dorota Sepczyńska, Aldona Witkowska
od godz. 11.00 - /sala nr. 15/ konsultacje wokalne, akompaniament Marcin Kucharzewski, Rafał Gajewski
godz. 11.00 /Scena Kameralna / Zespół kwalifikacyjny o specjalności:
interpretacja wiersza i prozy
skład zespołu: Aleksandra Kolan, Giovanny Castellanos, Milena Gauer, Cezary Ilczyna, Marcin Kiszluk, Anna Lipnicka, Dariusz Poleszak, Maciej Mydlak
Ogłoszenie listy kandydatów, którzy zakwalifikowali się do trzeciego etapu egzaminów konkursowych
ETAP TRZECI 15.07.2017 /sobota/
Przewodniczący Komisji Rekrutacyjno-Kwalifikacyjnej – dr hab. Janusz Kijowski
godz. 8:00 – przygotowanie do pokazu
godz. 8.30 - /Scena Kameralna/ - pokaz rytmiczno-taneczny
opieka artystyczna: Tatiana Asmolkowa
od godz.9.30 - /Scena Kameralna/ rozśpiewanie prowadzone przez Ewę AlchimowiczWójcik, Małgorzatę Wawruk, Agnieszkę Castellanos-Pawlak, Marcina Kucharzewskiego, Rafała Gajewskiego
godz. 10.00 - /Scena Kameralna/ - zespół kwalifikacyjny o specjalizacji:
interpretacja piosenki
skład zespołu: Ewa Alchimowicz-Wójcik, Agnieszka Castellanos-Pawlak, Zbigniew Marek Hass, Ryszard Jabłoński, Wiesława Szymańska, Małgorzata Wawruk, akompaniament: Rafał Gajewski, Marcin Kucharzewski
godz. 11.30 - /Scena Kameralna/ - zespół kwalifikacyjny o specjalizacji:
zadania aktorskie, etiudy
skład zespołu: Giovanny Castellanos, Milena Gauer, Grzegorz Gromek, Zbigniew Marek Hass, Marcin Kiszluk, Maciej Mydlak, Paweł Parczewski, Dariusz Poleszak, Wojciech Rydzio, Marcin Tyrlik
Ogłoszenie listy przyjętych na pierwszy rok do Policealnego Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie w roku szkolnym 2017/18
Bezpośrednio po ogłoszeniu listy przyjętych - spotkanie z Opiekunem roku