Aktualnościwróć do aktualności

Dzień Otwarty Studium 26 maja

Dzień Otwarty Studium 26 maja

PRZYJDŹ, ZOBACZ… ZOSTAŃ!
Dzień Otwarty Policealnego Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka w Olsztynie
26 MAJA 2024

Przyjdź na Dzień Otwarty do Policealnego Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka w Olsztynie i zanurz się w świecie sztuki!

To wyjątkowa okazja, by zobaczyć, jak wygląda nauka zawodu aktora. Czekają na Ciebie lekcje otwarte, spotkanie z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego, a także emocjonujące pokazy egzaminów uczniów. Dowiesz się, jak wykorzystać głos, opanujesz podstawy gimnastyki z elementami akrobatyki, a nawet zobaczysz profesjonalne przedstawienia na Scenie u Sewruka. Będziesz mieć również szansę na konsultacje, które pomogą Ci podjąć decyzję o przyszłości w aktorstwie. Nie zapomnij o spektaklu dyplomowym „Kiedy przechodzili” w reż. Piotra Wawra Jr. z promocyjną ceną biletów. Zarezerwuj miejsce już dziś, a zobaczysz, jak może wyglądać Twoja przyszłość w świecie teatru!

 

Line up:

10:00 LEKCJA OTWARTA – Spotkania z głosem – Alicja Ruczko i I rok s. baletowa nr 5     

11:00 LEKCJA OTWARTA – Gimnastyka z elementami akrobatyki – Beata Lewalska i II rok (wymagany strój sportowy) s. baletowa nr 5

12:30 SPOTKANIE Q&A Z KANDYDATAMI DO STUDIUM – przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego s. baletowa nr 5

14:30 POKAZ EGZAMINU I ROKU –  SZTUKA KONWERSACJI („Podróż do zielonych cieni” Finn Methling, opieka pedagogiczna Wojciech Rydzio) Scena u Sewruka

16:00     POKAZ EGZAMINU II ROKU – SCENY DIALOGOWE WIERSZEM („Balladyna” Juliusz Słowacki, opieka pedagogiczna Barbara Prokopowicz) Scena u Sewruka

 

Podczas dnia otwartego chętnych kandydatów zapraszamy na bezpłatne konsultacje z  Zespołem Aktorskim, Specjalistami i Pedagogami Studium!

Prosimy o wcześniejsze zapisy (najpóźniej do czwartku 23 maja) - studium.aktorskie@teatr.olsztyn.pl lub telefonicznie 89 527 43 88.

 

W RAMACH DNIA OTWARTEGO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA SPEKTAKLU DYPLOMOWEGO „KIEDY PRZECHODZILI” W REŻ. PIOTRA WAWRA JR. NA SCENIE U SEWRUKA O GODZINIE 18:00. NA HASŁO „DZIEŃ OTWARTY” OBOWIĄZUJE PROMOCYJNA CENA BILETÓW (BIURO SPRZEDAŻY BILETÓW 89 527 39 15, KONIECZNA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA)